Alternativní navigace:na hlavní menuna menu aktuální stránkyna obsah stránky

Dřevostavby

 

Nevyhovuje vám již stávající bydlení a hledáte změnu? Naše firma vám nabízí své služby v oblasti výstavby dřevostaveb na klíč, které splňuji veškeré požadavky na příjemné, moderní a hlavně úsporné bydlení.

Nízkoenergetické dřevostavby na klíč dodáváme včetně základové desky, napojení na inženýrské sítě a vyřízení stavebního povolení.

Nemáte-li dosud projekt dřevostavby, naše projekční oddělení vám vypracuje zcela individuální projekt dle vlastních představ nebo doporučí typový projekt rodinného domu z našeho on-line katalogu dřevostaveb .

Stavíme nízkoenergeticky

"STAVÍME BUDOUCNOST" není jen firemní slogan, ale náš postoj k výstavbě dřevostaveb. Nízkoenergetickou dřevostavbu vnímáme jako základ moderního bydlení, který dokáže ušetřit náklady díky své energetické nenáročnosti.

Proč pouze spořit, proč rovnou nevydělávat? Naše firma se specializuje také na výstavbu aktivních domů, které vám dokáží díky aktivnímu principu vydělat až několik desítek tisíc ročně.

Typový dům nebo individuální?

Abychom vám toto rozhodování ještě více ulehčili, nalezli jsme řešení, jak zachovat u individuálních projektů dřevostaveb cenu typových domů. Pro podrobnější informace nás kontaktuje.

Reference


Kontaktní formulář

Nezávazná poptávka
  • * Zadejte všechny takto označené údaje